Genel Bilgi


3 GECE ÜRDÜN

TÜM TURLAR DAHİL

21.04. – 24.04.2019 / KESIN HAREKETLI


 


  TUR PROGRAMI

 


  FİYATA DAHİL HİZMETLER


1.Gün : Akabe ( Erken Varış ) , Serbest Zaman , Wadi Rum

Türk Hava Yolları ile saat 00:50 de  Akabe Havalimanına varış .Pasaport ve bagaj işlemlerinden sonra bizi bekleyen aracımız ile hotelimize transfer oluyoruz .Dinlenme .Sabah kahvaltısının ardından Akabe’de serbest zaman .Serbest zaman sonrası Sahra çölünün vadisi olan, Wadi Rum’a hareket ediyoruz .Burası şaşırtıcı bir kumsal ovadan geçerek ulaşacağınız bir vadidir.Gün Batımında renklerin güzelliğini ve gece ise gökyüzünün muhteşemliğini keşfediyor olup , kendinizi yıldızlara yakın hissedeceksiniz . 2 Saat süresince 4x4 araçlar ile safari turumuzu gerçekleştireceğimiz turumuz esnasında unutulmaz fotoğraflar yakalayacaksınız .Akşam yemeği ve konaklama Çöl’de Kampta . 


2.Gün : Wadi Rum – Petra

Kahvaltıdan sonra Unesco koruması olan Dünya’nın en eski şehirlerinden ve 7 harikasından biri olarak sayılan Akabe şehrine 1 saat uzaklıkta olan Petra ‘ya hareket ediyoruz .Petra da geçireceğiniz gün süresince zamanda yolculuk etmenin yanısıra doğanın renklerinin güzelliklerini keşfedeceksiniz . M.Ö 6. Yüzyıla kadar dayanan tarihi zenginliğini günümüze kadar koruyabilmiş , en önemli Kral mezarlıklarına ev sahipliği yapan yegane tarihi şehirlerden birisidir Petra .Akşam yemeği ve konaklama Petra ‘da .


3.Gün : Petra – Ölüdeniz – Akabe

Kahvaltıdan sonar Ölüdeniz ‘e transfer oluyoruz .İslam inancında Lut Gölü olarak geçen Ölü Deniz Dünya’nın 39 Mineralli en sağlıklı suyunu içermektedir .Ölüdenize varışımızın ardından serbest zaman veriyruz . Günümüz sonunda Dead Sea Spa Hotel ‘de akşam yemeğimizi aldıktan sonra Akabe havalimanına transfer oluyoruz .


 


  FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

ÜRDÜN PETRA TURU için rezervasyon

Bilgileri Eksiksiz doldurunuz...

Ek olarak istedikleriniz?

İptal

Henüz bir yorum yapılmadı