whatsapp
Hakkımızda - Carpediem Turizm - Trabzon -Turizm ve Seyahat Acentesi

Hakkımızda


Carpe Diem Turizm 2015’de kurulan, tüm Dünya’da ve Türkiye’de her türlü Organizasyon, Tur ve Uçak Bileti Satışları  yapan9230 Lisans Numarası ile TÜRSAB Seyahat Acentaları Birliğine kayıtlı  A Grubu Seyahat Acentasıdır. Genel ağırlıklı uzmanlaşma alanı profesyonel departmanı ile birlikte Incoming, Outgoing , Yurt içi -  Yurt Dışı Turlar ve Fuarlardır.

Carpe Diem Turizm TÜRSAB (TÜRK SEYAHAT ACENTALAR BİRLİĞİ)’nin 3 Komitesinde de üyedir.  Müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunmaktayız. Şirketimizin merkezi Trabzon’da olmakla birlikte Almanya’da şubemiz bulunmaktadır.Tüm Türkiye ve Avrupa ülkelerinde kısaca  Dünya’da direk olarak yerel rehberler le hizmet veren ve doğrudan hizmet temini yapan Carpe Diem Turizm  yaptığımız tüm organizasyonların %99 başarılı olacağını garanti ediyoruz.

Genişletilmiş faaliyet alanı, nitelikli ve profesyonel personel kadrosu, teknik altyapısı ve kurumsallaşma yönünde emin adımlar ile , ilerleyen Carpe Diem Turizm  tercih edilen seyahat acentesi konumundadır.

Carpe Diem Turizm  uzman kadrosu  ile hedeflediğiniz amaca yönelik Fuar ve Seyahat Organizasyonları ,Ticaret Heyeti Gezilerii,Yurt İçi ve Yurt Dışı Tur organizasyonları, Konferans, Kongre ve seminer hizmetleri, Umre Organizasyonları , Rent a Car , Otel rezervasyonları, Panel, Ülke haftaları, Work-Shop ve bayii toplantıları, Ürün Lansmanları, IATA üyesi hava yolları uçak biletleri temini, vize/sigorta işlemleri hizmetleri vermekteyiz.Havaalanı transferleri gibi bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz.

   Amerika – Çin - Moskova , Körfez ülkelerinde ve Avrupa Pazarında ağırlıklı iş yapmakta olup B2B eventleri gerçekleştiriyoruz ve sizleri   satıcı ve alıcı müşterilerle buluşturuyoruz.

   Organize Sanayi bölgesi ve meslek odaları ile toplantı organize edip, KOSGEB ve AB destekleri konusunda destek veriyoruz.