Genel Bilgi

Komşumuz Gürcistan’ın en popüler şehirlerinden birisi olan Batum, son zamanlarda ülkemizde de gözde bir tatil adresi konumuna geldi. Özerk Acara Cumhuriyeti’nin başkenti Batum, tarihi ve kültürel geçmişi, sıcakkanlı insanları, şahane doğası, lezzetli mutfağı ile keşfedilesi bir şehir. Gürcistan’ın Karadeniz kıyısında yer alan şehir, Artvin ve Ardahan illerimizin sınırında, Sarp sınır kapısından sadece 20 km uzakta yer alıyor.

Manolya ağaçlarının eşlik ettiği geniş bulvarları, heykellerin süslediği parkları, tertemiz sahilleri, Roma, Bizans, Pontus, Osmanlı ve Sovyet izlerini taşıyan tarihi dokusunun özenle korunduğu ilginç ve etkileyici mimariye sahip binaları ile Batum, eski ve yeninin; yeşil ve mavi ile harmanlandığı bir şehir.

 

 


  TUR PROGRAMI

Sabah 07:00 Trabzon Acentanın önünde buluşma ve hareket

Yaklaşık iki buçuk saatlik yolculuk sonrasında Sarp Sınır Kapısına varış.

Gümrük işlemlerinden sonra Gürcistan'a geçiş.Batum'a hareket.İlk durağımız,Batum Gonio (Apsaros) Kalesi Öğle Yemeği (Özel Restoranımızda Gürcü Menüsü)

Batum Botanik Bahçesi, Batum Şehir merkezi ,Avrupa Meydanı, Bulvar Gezisi,Batum Piazza Meydanı, Poseidon heykeli, Batum Tiyatro binası, Sahil gezilmesi ve vakite göre Ali Nino heykelinin görülmesi,Varsa ışıklı su gösterilerinin izlenmesi ve sonrasında Batum 'dan Trabzona hareket.

 


  FİYATA DAHİL HİZMETLER

 


  FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

BATUM TURU için rezervasyon

Bilgileri Eksiksiz doldurunuz...

Ek olarak istedikleriniz?

İptal

Henüz bir yorum yapılmadı