Genel Bilgi

 Paris (3 Gece 3* Uzak Appart'City Bobigny Hotel veya benzeri) Toplam 3 Gece (3 Kahvaltı) 

 


  TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL - PARİS

 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali  önünde saat 09:00'da buluşma. Onuair Havayolları'nın 8Q265 seferi ile saat 11:15'de Paris’e hareket. Yerel saat ile 13:55'de Paris'e iniş. Paris’e varışımıza takiben özel otobüsümüz ile yapılacak panoramik Paris şehir turunda; Louvre Notre Dame Kilisesi, Opera Binası, Concorde, Vendome ve Trocadero Meydanları, Madeleine Kilisesi, Chams Elysees,Chaillot Sarayı, Eiffel Kulesi, Askeri Akademi, Napolyon’un Mozolesi ve Millet Meclisi Binası görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

 

2.GÜN PARİS (EIFFEL KULESİ & SEINE NEHRi & RESSAMLAR TEPESİ)

 

Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve çevre gezisi için serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberimiz tarafından ekstraolarak organize edilebilecek olan Eiffel Kulesi, Seine Nehri, Ressamlar Tepesi Turu`na katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 

3.GÜN PARİS (DISNEYLAND TURU)

 

Sabah kahvaltı sonrası serbest gün, alışveriş imkanı. Arzu edenler ekstra olarak düzenlenen Disneyland Turu`na veya rehberimiz tarafından tavsiye edilebilecek diğer turlara  katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 

4.GÜN PARİS - İSTANBUL

 

Kahvaltı sonrası saat 10:00'a kadar odaların boşaltılması ve rehberimiz tarafından belirtilecek saatte havaalanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Onuair Havayolları'nın 8Q266 seferi ile saat 15:00'de İstanbul Atatürk Havalimanı'na hareket ve yerel saat ile 19:25'de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 


  FİYATA DAHİL HİZMETLER

 


  FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

Paris Turu için rezervasyon

Bilgileri Eksiksiz doldurunuz...

Ek olarak istedikleriniz?

İptal

Henüz bir yorum yapılmadı