Genel Bilgi

Karadenizi iliklerinize kadar hissedebileceğiniz bir tur. Potuk ve Sal Yaylaları, Palovit Şelalesi, Zil Kale ve Karadeniz evleriyle meşhur Çinçiva Köyü.

 


  TUR PROGRAMI

POTUK - SAL YAYLASI TURU

Siz değerli misafirlerimiz ile sabah 08.00 da Carpe Diem Turizm ofisimiz önünde buluşup  Pokut-Sal Yaylası Turu'nu gerçekleştirmek üzere yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durağımız Çamlıhemşin’in dizilere ev sahipliği yapmış Şenyuva Köyü(Çinçiva) oluyor , köyde vereceğimiz molamızda köy kahvesinde çayımızı ve kahvemizi yudumluyoruz ardından bölgenin en eski ve kemer açıklığı en geniş olan Taş Köprüsünde fotoğraf molası veriyoruz. Ülkemizin en eski konaklarını görüyor ve yolculuğumuz

Karadenizin en güzel yaylasına doğru çeviriyoruz. Pokut Yaylasına varışımızı takiben 2075m yüksekte bulutların üzerinde  eşsiz bir manzarada fotoğraf ve yemek molası veriyoruz.Yolculuğumuz sırasıyla Sal Yaylası bölgenin en güzel şelalelerinden biri Palovit Şelalesi ve son durağı tarihi ticaret yolunu korumak için Vadiye en hakim noktalardan birine kurulmuş olan Zil Kale`yi ziyaret oluyor. Kaçkarların gizli bahçesinde vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında Trabzon`a dönüyoruz. Yaklaşık 3 saatlik yolculuğumuzun ardından Trabzon’a varıyoruz.


 


  FİYATA DAHİL HİZMETLER

 


  FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

POKUT - SAL YAYLASI TURU için rezervasyon

Bilgileri Eksiksiz doldurunuz...

Ek olarak istedikleriniz?

İptal

Henüz bir yorum yapılmadı